Ważne punkty trampkarzy

Derby Tarnowa w I lidze trampkarzy miały spore znaczenie szczególnie dla Westovii, gdyż porażka skreśliłaby szansę na utrzymanie. Już w pierwszej połowie było widać większą determinację, ale zabrakło „zimnej krwi” przy kilku doskonałych okazjach. Goście również stwarzali swoje szanse, ale bardzo długo kibice czekali na gola. Ten padł w ostatnich minutach, gdzie po dwójkowej akcji Eman Tyka – Eryk Giża, gdzie ten drugi był faulowany w polu karnym, a a ten pierwszy wykorzystał okazję i umieścił piłkę w siatce. Podobna sytuacja miała chwilę później, ale tym razem arbiter podyktował rzut karny, lecz nie udało się strzelcowi gola zdobyć dubletu.

I Liga Trampkarzy: tabela i wyniki
Westovia Tarnów – Metal/Błękitni Tarnów 1-0
bramki: Eman Tyka

_________________________________

Wspomniana wyżej dwójka zawodników na drugi dzień pojechała do Pleśnej, gdzie starali się pomóc młodszym kolegom w ostatnim meczu i faktycznie ich udział był widoczny. Oboje zdobyli po trzy gole, dzięki czemu w ostatnim meczu III ligi Westovia wygrała 6-5 z gospodarzami meczu.

III Liga Trampkarzy: tabela i wyniki
UKS Pleśna – Westovia Tarnów 5-6
bramki: 3x Eryk Giża, 3x Eman Tyka