Westovia CUP atrakcją dla najmłodszych

W rolę bezpośredniego organizatora wcielił się trener Tomasz Sołowij i choć było to jego pierwsze tak duże wydarzenie to należy powiedzieć, że spisał się bardzo dobrze, za co mu dziękujemy. Także trener Dariusz Kaczmarczyk i trener Bartłomiej Kryczek mocno wspierali jego działania, a nieocenioną pomocą wykazali się RODZICE. Podział ról i zadań został rozdzielony, dzięki czemu turniej Westovia CUP był sporą atrakcją dla najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Wszystko rozpoczęło się od rozgrzewki, którą przeprowadził trener Arkadiusz Ostręga, a wzięli udział w niej wszyscy zawodnicy. Zabawa przy tym była pierwszorzędna, a przygotowani do zawodów uczestnicy mogli przystąpić do gier. W przerwach można było skorzystać obfitego bufetu, a nad oprawą muzyczną, będąc jednocześnie spikerem był DJ POAA, czyli Krzysztof Kapusta.

Turniej podzielony był na 3 kategorie wiekowe, tj. 2013, 2014 i 2015, a osobno swoje miejsce znaleźli piłkarze z rocznika 2016, dla których był przygotowany zestaw zabaw z Panem Lisem. Oczywiście oprócz gier i piłkarskich emocji każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom.