Westovia II coraz bliżej czołówki

Bardzo trudny mecz mieli do rozegrania gracze Westovii, gdzie stawką pojedynku była czwarta lokata. Rywalem zaś była drużyną, z którą spotykaliśmy się na sparingach, czyli Behaton FC. Oczywiście tylko zwycięstwo nas interesowało, gdyż była to jedyna opcja, by przeć ku górze.  Rywal był w o tyle komfortowej sytuacji, gdyż miał w tym dniu dwa mecze do rozegrania i wystarczył im
kasprzyk remis, by być w lepszej sytuacji. Tak się jednak nie stało, a mecz był twardy i obie ekipy skupiły się przede wszystkim na defensywie. Paweł Kasprzyk (zdj) miał sporo pracy, a i defensorzy musieli się sporo napracować. Pierwszą bramkę zdobył skuteczny ostatnio Grzegorz Olesiński i prawą nogą z dystansu otworzył wynik. Po przerwie w dalszym ciągu trwała zażarta walka i nagle nieporozumienie i remis. Szybko jednak Filip Wójcik z powrotem przywrócił stan na poprzedni i z wynikiem 2-1 Westovia II dobrnęła do końca meczu.

Westovia II Okna Pawłowski 2:1 Behaton FC
Grzegorz Olesiński, Filip Wójcik

Westovia II Okna Pawłowski: Paweł Kasprzyk, Mateusz Kaniewski, Grzegorz Olesiński, Przemysław Sikorski, Paweł Kukuś, Bartłomiej Mądel, Filip Wójcik i Łukasz Noga oraz Artur Koza, Ireneusz Warecki i Przemysław Barnaś.