Westovia zaprasza najmłodszych

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych tarnowskich marek futsalu Uczniowski Klub Sportowy Westovia zaprasza najmłodszych adeptów do szkółki piłkarskiej. Treningi początkowo odbywać się będą raz w tygodniu, a pierwszy z nich w sobotę 23 lutego na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 23 w Tarnowie. Treningi przeznaczone są dla dzieci urodzonych w 2004, 2005 roku i młodszych (żaki), a prowadził je będzie Artur Koza. Ze względu na podstawowe koszty opłata za trening wynosi 10 zł. Po pierwszym okresie naborowym treningi przeniosą się na świeże powietrze, gdzie na nauka gry w piłkę nożną kontynuowana będzie na Orliku lub na boisku szkolnym SP 23. Treningi to jednak nie wszystko i w planach jest również zgłoszenie adeptów do rozgrywek Ligi Orlików organizowanych przez Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Zapisy można wysyłać na adres: westovia@westovia.pl, wpisując w tytule „nabór”, a w treści Imię, Nazwisko, Data urodzenia, Adres zamieszkania i telefon kontaktowy rodzica.

Więcej szczegółów u trenera: Artur Koza 504-678-026
plakat-westovia-300

Drużyna Westovii w bieżącym roku wywalczyła w debiucie Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-14 szóstą pozycję, a ich starsi koledzy U-16 awansowali do najważniejszej imprezy w Polsce, gdzie też powalczą o najwyższe cele w tych rozgrywkach.