Wicemistrzowie to brzmi dumnie

Wczoraj, w niedzielne popołudnie odbyła się ostatnia odsłona Ligi Halowej Młodzików 2018/19 . Do rywalizacji o zwycięstwo w lidze walczyły cztery zespoły, po dwa najlepsze z obu grup, czyli Westovia Tarnów, Olimpia Wojnicz, Tarnovia Tarnów i Wolania Wola Rzędzińska. W pierwszym półfinale zmierzyły się drużyny Westovii oraz Olimpii Wojnicz. Po dobrym początku spotkania w ósmej minucie meczu obejmujemy prowadzenie gola zdobywa Wiktor Cegliński, w dwunastej minucie gry nasi przeciwnicy doprowadzają do remisu i tak kończy się mecz (1:1). Czas na dogrywkę. Narzucamy wysoki pressing i w ostatnich minutach zdobywamy zwycięskiego gola, a autorem bramki jest Igor Wielgus. Czas na finał, pełna mobilizacja w naszych szeregach i zaczynamy. Już na początku spotkania po mocnym dośrodkowaniu w pole karne niefortunnie blokujemy piłkę, która wpada do naszej bramki. Tarnovia obejmuje prowadzenie, wkrada się nerwowość w szeregi naszej drużyny i tracimy kolejne 2 bramki. W 10 min. meczu rzut wolny dla Westovii, piłkę ustawia Piotr „PEPE” Półkoszek i mocnym strzałem umieszcza piłkę tuż koło lewego słupka. Nie mamy nic do stracenia, do końca pozostało kilka minut i stawiamy wszystko na jedną kartę. Odkrywamy się co skrzętnie wykorzystują nasi przeciwnicy i strzelają jeszcze 2 gole i ostatecznie przegrywamy 1:5. Wynik nie odzwierciedla serca do walki jakie włożyła cała drużyna, a rywalom należy pogratulować. W taki sposób zajmujemy 2 miejsce w Lidze Halowej Młodzików sezon 2018/19, w Wicemistrzowie to brzmi dumnie!

Westovia: Krzysztof Osysko, Piotr Półkoszek, Paweł Ciemny, Filip Manijak, Kacper Okoński, Wojciech Wiejacki, Mariusz Pawłowski, Adrian Witek, Łukasz Radzik, Nikodem Świątek, Jakub Marchwica, Wiktor Cegliński, Igor Wielgus, Piotr Maziarka, Filip Rogalski oraz trenerzy Bartłomiej Klepacki i Paweł Półkoszek.