Wygrana z Kapro na początku roku

Po zwycięstwach i remisie w finałach Pucharu Ligi po raz pierwszy w 2012 roku rywalizowaliśmy w Tarnowskiej Lidze Futsalu. Pierwszym rywalem była drużyna Kapro Azoty i pomimo nie najlepszego początku udało się zainkasować komplet punktów.  Zaczęło się od straty gola, lecz będący w dobrej dyspozycji Paweł Kukuś (zdj) pięknym strzałem wyrównał stan rywalizacji. Później dograł on do Pawła Żaby i na przerwę schodziliśmy prowadząc 2-1. Po przerwie „Żabcia” znów wpisał się na listę strzelców i choć wtedy mieliśmy spokojnie kontrolować przebieg meczu to znów przytrafił się błąd w defensywie i z powrotem zaczęła się „nerwówka”. Ostatnie minuty to jednak pełna dominacja, a jej efektem bramki Artura Barszcz, Marka Nalepki i Pawła Kukusia co przełożyło się na wynik 6-2.

Westovia Okna Pawłowski ― Kapro Azoty 6-2
2x Paweł Kukuś, 2x Paweł Żaba, Artur Barszcz, Marek Nalepka

Westovia Okna Pawłowski: Jakub Niziołek, Artur Koza, Marek Nalepka, Paweł Węgrzyn, Grzegorz Olesiński, Paweł Żaba, Artur Barszcz, Paweł Kukuś