Z boiska już można korzystać

UKS Westovia zmienia Tarnów, tak można powiedzieć patrząc na kolejne zmodernizowane boisko oddane do użytku dla mieszkańców miasta Tarnowa. Cieszy nas fakt, że dużo dzieci będzie mogło korzystać z nowych obiektów, a przez wakacje administrator obiektu, Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępnia obiekt przy ul. Wojska Polskiego 14 wszystkim mieszkańcom bez opłat i harmonogramu. Choć nie wszyscy są z tego faktu zadowoleni, bo boisko jest za małe, czy też w „złym” umiejscowieniu to naprzeciw wszystkim malkontentom, dzieci pokazują, że cieszą się z boiska przeznaczonego dla nich! Nie psujmy tego wizerunku, gdyż wszystkie kluby z Tarnowa i okolic, czy też  inne dzieci, choćby z bloków będą na tym obiekcie doskonale się bawić i przeżywać piłkarskie emocje. Naszym celem jest spełnianie marzeń i wszyscy trenerzy jednym głosem mówią, że trzeba odrywać dzieci od komputerów, więc korzystajmy z tego obiektu bezpiecznie i z uśmiechem na twarzy.

Korzystając z okazji zapraszamy także do głosowania na kolejny pomysł Pawła Bargiela w Budżecie Obywatelskim, czyli Zielone Boiska na os. Legionów. Na stronie https://bo.tarnow.pl/ można oddać swój głos (do środy), a my zachęcamy, aby głos poparcia był skierowany na projekt nr 8.

W poniedziałek odbyła się Uroczystość Otwarcia Boiska na ul. Wojska Polskiego, a nasz klub wraz z Urzędem Miasta Tarnowa był organizatorem tego przedsięwzięcia, a głosy uczestników imprezy świadczą o tym, że w sportowej atmosferze, zarówno dzieci, jak i dorośli mogą korzystać z uroków tego zmodernizowanego obiektu. Obecność Pana Prezydenta, Radnych Miasta Tarnowa i przedstawicieli mediów dodała większego prestiżu w tym niecodziennym wydarzeniu.

Galerie, reportaże: