Doskonały koniec w Łękawicy z podziękowaniami

Po przegranym u siebie meczu drużyna Westovii udała się na mecz wyjazdowy do Łękawicy, która okupowała ostatnie miejsce w tabeli. Drużyna poniekąd znana, gdyż rok temu, jeszcze w I lidze Młodzików, na ławce trenerskiej zasiadał … trener Paweł Kasprzyk. No właśnie, teraz trener mógł zobaczyć w akcji swoich byłych zawodników, ale w tym czasie miał także inne plany zawodowe, przez co nie mógł pojawić się na zawodach. Pełną odpowiedzialność za grę wziął natomiast trener Paweł Półkoszek i starał się odpowiednio zmotywować swoich podopiecznych do dobrego występu na zakończenie rundy jesiennej (do rozegrania pozostał jeszcze zaległy mecz z Unią Tarnów). Na początku spotkania inicjatywę przejęli gospodarze i po błędzie naszego zawodnika składną akcję przeprowadzili napastnicy z Łękawicy i w 3 minucie objęli prowadzenie 1:0. Trochę zachwiało zawodnikami z Tarnowa, którzy jednak szybko się zrehabilitowali, a składne akcje, gra piłką coraz bardziej były widoczne. Potężnym strzałem popisał się stoper Fabian Jasiak i doprowadzamy do remisu. W drużynie gospodarzy wkradła się nerwowa atmosfera, a całą tą sytuację wykorzystujemy, a efektem był gol Łukasza Radzika. Kolejne błędy drużyny z Łękawicy i kolejne gole dają pewne prowadzenie do przerwy. W drugiej połowie rywal już nie miał ochoty do gry, a bez litości okazali się gracze Westovii wykorzystując nadarzające się okazje. Łukasz Radzik i Fabian Jasiak popisywali się kolejnymi golami, a Dawid Słota, Wiktor Cegliński, Filip Manijak i Mariusz Pawłowski również dopisywali sowje trafienia do listy strzelców, a skończyło się na siedemnastu trafieniach.

Po skończonym spotkaniu rodzice oraz prezes klubu z Łękawicy zaprosili naszą drużynę na pyszne kiełbaski z grilla oraz słodkie wypieki rodziców, na samo zakończenie prezes pan Ryszard Buras wręczył każdemu zawodnikowi Westovii pamiątkową figurkę „strażników galaktyki”. W imieniu własnym oraz chłopców chciałem serdecznie podziękować rodzicom oraz prezesowi klubu KS Łękawica – trener Paweł Półkoszek.

KS Łękawica – Westovia 1:17

bramki: 5x Łukasz Radzik, 5x Fabian Jasiak, 3x Dawid Słota, 2x Wiktor Cegliński, Filip Manijak, Mariusz Pawłowski

Westovia 2006: Alan Ryś, Adrian Witek, Łukasz Radzik, Paweł Chłoń, Kacper Okoński, Fabian Jasiak, Paweł Kozyra, Dawid Słota, Wiktor Cegliński, Filip manijak, Wojciehc Wiejacki, Mariusz Pawłowski, jakub Blicharz oraz trener Paweł Półkoszek.

Galeria:

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepuKalendarz

Listopad 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Statystyki

stat4u