Puchar Wójta Gminy Skrzyszów z udziałem orlików

Tym razem orliki Westovii zagrają w Skrzyszowie, a formą rozgrywek nie będzie Liga Orlików. Nasz klub otrzymał zaproszenie od LUKS Skrzyszów na turniej o Puchar Wójta Gminy Skrzyszów, który odbędzie się w sobotę 18 stycznia. Do turnieju przystąpią zawodnicy urodzeni w 2003 roku i młodsi, a oprócz gospodarzy w dwóch rocznikach (2003 i 2004) wystąpi również Iskra Tarnów, Szynwałd, Wolania Wola Rzędzińska i Pogoria Pogórska Wola. Drużynę gospodarzy poprowadzi wieloletni zawodnik Westovii Paweł Żaba.

Turniej odbędzie się na hali w Skrzyszowie przy szkole, a drużyny zagrają systemem „każdy z każdym”, a czas jednego meczu to 10 minut.
Rozpoczęcie zawodów o godz. 9:00, a zakończenie planowane jest ok 13:40. Wpisowe od drużyn po 50 zl, które obejmuje opłatę sędziego i pomoc medyczna. Ponadto każdy zawodnik otrzyma drożdżówkę, wodę i puchary dla trzech najlepszych drużyn, w tym także puchar dla najlepszego strzelca turnieju i puchar dla najlepszego bramkarza. Dokładny regulamin będzie podany przed rozpoczęciem turnieju.

Kadrę zespołu na te zawody poda trener Rafał Kozieł podczas piątkowego treningu.