Trwają przygotowania do sezonu 2011/2012

0

Raptem 3 tygodnie zostały do inauguracji Tarnowskiej Ligi Futsalu 2011/2012 i najwyższy czas, aby skompletować kadrę. Ponownie o tytuł mistrzowski zamierza walczyć pierwsza drużyna, choć takie aspiracje mają co najmniej trzy inne zespoły. Rock N` Roll Redruk, Tad-Bud i Lumaro Ekotar Elbud z pewnością będą chciały popsuć plany naszej drużyny, a innych zespołów też nie można spychać na dalszy plan. Topicar Auto Części, czy Flok Alex Team potrafią zaskakiwać, o czym świadczy chociażby trzecia lokata „mechaników” przed rokiem. Niestety, ale musimy też z niektórymi zawodnikami się pożegnać. Kamil Pawlak i Roger Radliński przenoszą się do PROReMu, który występował będzie w III lidze TLF. Krzysztof Derlaga i Robert Kozioł występujący w Lidze Letniej zagrali gościnnie i ten pierwszy wraca do Lumaro, a ten drugi wiąże się ze Stalbomatem. Kłopoty zdrowotne ma Mariusz Żaba i aktualnie Paweł Kasprzyk, co też nie jest do końca wiadomy ich stan zdrowia podczas rozgrywek. Wkrótce dowiemy się również czy ktoś jeszcze opuści szeregi Westovii.
Trwają jednak rozmowy z zawodnikami, którzy wzmocniliby drużynę i niebawem przedstawimy kadrę zespołu, choć oficjalnej prezentacji nie będzie.

Westovia U-18 zostanie również zgłoszona do rozgrywek i występować będzie w IV lidze grupy „B”, a kierownikiem drużyny zostaje Adrian Niemiec. Pomagać mu będzie Mateusz Kaniewski i Dawid Majka.

Katarzyna Orkisz i Natalia Polan w dalszym ciągu będą sprawowały władzę nad Westovią Ladies, lecz jeszcze nie wiadomo w jakiej formie dziewczyny wystąpią.

 

Wszystkim zawodnikom, którzy opuszczają nasz klub serdecznie dziękujemy!

Dodaj komentarz