Westovia Cup 2015 – zaproszenie na turniej

Lato w pełni, ale wszyscy chcą grać w piłkę. UKS Westovia przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Tarnowa organizuje w ramach projektu „Lato w mieście – bezpieczne wakacje Tarnów 2015” turnieje dla różnych kategorii wiekowych pod nazwą Westovia Cup 2015. Zmagania odbywać się będą na Orliku os. Zielone w następujących terminach:

1. rocznik 2003 – 1 sierpień, 13:00 – 16:00
2. rocznik 2004 – 8 sierpień, 13:00 – 16:00
3. rocznik 2008 – 15 sierpień, 10:00 – 13:00 (turniej na „małym orliku” obok szkoły SP 9)
4. rocznik 2005 – 22 sierpień, 13:00 – 16:00
5. rocznik 2006 – 29 sierpień, 13:00 – 16:00
6. rocznik 2007 – 5 wrzesień, 13:00 – 16:00

Maksymalna ilość drużyn: 8

Zgłoszenia przyjmowane są przez email: westovia@westovia.pl lub bezpośrednio: Artur Koza 504-678-026.

REGULAMIN:

1. W zawodach uczestniczą chłopcy i dziewczęta urodzeni w roczniku danej kategorii lub młodsi
  2. Zespoły występują w składach 7 osobowych (6 zawodników w polu + bramkarz)
  3. System rozgrywek: 6 drużyn (lub mniej w kat. 2008 i 2009): „każdy z każdym” / 8 drużyn: 2 grupy po 4 zespoły + dodatkowe mecze względem zajętego miejsca w tabeli.
  4. Czas gry: 1x 10 min.
  5. Mecze rozgrywamy piłką nr 4
  6. Piłka zagrana do swego bramkarza nie może być złapana w ręce tylko wybita nogą lub głową (w przeciwnym wypadku podyktowany będzie rzut wolny pośredni z linii pola bramkowego)
  7. Stałe fragmenty gry (rzut wolny, rożny, aut): minimalna odległość zawodnika od piłki – 5 m.
  8. Auty zawodnicy wprowadzają piłkę nogą, a piłka umieszczona musi być na linii lub poza nią
  9. Wznowienie gry od bramkarza wykonywane jest dowolnie, tj. ręką lub nogą w dowolne miejsce na boisku
  10. Za przewinienia w grze stosuje się kary wychowawcze w zależności od rodzaju wykroczenia: od 2 minut, lub wykluczenie do końca meczu
  11. Umyślne zagranie piłki ręką lub złośliwe faulowanie przeciwnika powoduje ukaranie zawodnika wykluczeniem z gry na 2 minuty. Ponowne, podobne przewinienia przez tego samego zawodnika powoduje wykluczenie go z zawodów a drużyna gra w osłabieniu przez 2 minuty do końca trwania meczu
  12. Jeżeli drużyna gra w osłabieniu i utraci bramkę to do gry może dołączyć inny zawodnik niż ukarany, by uzupełnić kadrę
  13. Zawodnicy występują w obuwiu o spodach miękkich. Wskazane jest posiadanie ochraniaczy przez zawodników.
  14. W sprawach nieuwzględnionych w niniejszym Regulaminie a wynikłych w trakcie trwania rozgrywek decydować będzie Organizator Turnieju