Westovia na futsalu cz. 1

Przed miesiącem swój jedenasty sezon rozpoczęła zmagania Tarnowska Liga Futsalu Pawłowski Sport. W miesięcznych sprawozdaniach będziemy informować o losach dwóch naszych reprezentantów w tych rozgrywkach na poziomie I i II ligi. Inauguracja z broniącym tytułu mistrzowskiego, Lumaro Elbud była udana, choć niewiele zabrakło, by z pełną pulą zakończyć to spotkanie. Zakończyło się remisem, a gola zdobył Konrad Fryś. Ten sam zawodnik zdobył gola w przegranym meczu z Gryfem Borzęcin. Nastąpiły również dwie wygrane, z czego jedna z naszymi przyjaciółmi w derbowym meczu z Rock N` Roll. Bartomiej Klepacki, Bartłomiej Kryczek, czy Leszek Janicki to nasi trenerzy, lecz w tych rozgrywkach występują po drugiej stronie barykady. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył jednak Damian Wolański i Westovia wygrała 1-0, a Paweł Kasprzyk po raz pierwszy zachował czyste konto. W miniony poniedziałek po fatalnym początku z AFT MPEC udało się podnieść, a po zagraniu Artura Kozy do siatki po raz pierwszy trafił Paweł Żaba. Dla niego było to pierwsze trafienie w tym sezonie, a przełamali się też inni ofensywni gracze. Paweł Kukuś i trzykrotnie Dawid Szczerba lokowali piłkę w siatce, a mecz zakończył się wygraną 5-2.

Westovia Okna Pawłowski: Paweł Kasprzyk, Łukasz Noga, Artur Koza, Kamil Kociara, Konrad Fryś, Damian Wolański, Paweł Żaba, Paweł Kukuś, Dawid Szczerba.

Westovia – Lumaro 1-1
Westovia – Rock N` Roll 1-0
Westovia – Gryf Borzęcin 1-3
Westovia – AFT MPEC 5-2

W II lidze Westovia II Cerber zaliczyła falstart przegrywając z liderem 3-7, ale w dwóch kolejnych meczach nastąpiła zdecydowana poprawa i w meczu z Kapro Azoty powrócili do zwycięstw. Po dwa gole zdobyli Artur Koza i Sebastian Włodek, a jednego Paweł Kasprzyk. W ostatnim meczu bohaterem był Szymon Kuczek, który najpierw wyrównał stan pojedynku z Białą Gwiazdą, a następnie tuż przed końcem zapewnił wygraną.

Westovia II Cerber: Paweł Kasprzyk, Artur Koza, Kamil Kosman, Grzegorz Kukuś, Paweł Kukuś, Maciej Kukuś, Tomasz Wijas, Sebastian Włodek, Mariusz Żaba, Maciej Pabjan, Szymon Kuczek, Krzysztof Rzepka.

Westovia – Street Football 3-7
Westovia – Kapro Azoty 5-3
Westovia – Biała Gwiazda 2-1