Żaki starsze razy trzy

Dwa dni zmagań mają za sobą żaki starsze z rocznika 2015, w których trener Bartłomiej Kryczek podzielił na dwie grupy. Trzecią drużyną z tego rocznika był team utworzony przez Agnieszkę Srebro i dwie z nich zagrały w Lidze Małych Orłów, która rozgrywana była w sobotę na hali TOSIR w Tarnowie. Te dwa zespoły rywalizowały ze sobą w grupie, a przeciwnikami były drużyny Wolanii Wola Rzędzińska i AP Wierzchosławice. Dużo goli, dużo grania i dużo radości to krótkie podsumowanie tych zmagań.

W niedzielę natomiast drużyna pojechała do Dąbrowy Tarnowskiej, aby wziąć udział w zawodach organizowanych przez Football Academy. Tam doszło do rywalizacji z UKS Gryf Pleśna, AP English Football, Orzeł Zbylitowska Góra, Tarnovia Tarnów i dwoma zespołami gospodarzy z Football Academy Dąbrowa Tarnowska. Początek rozgrywek mocno przespany, ale później było już tylko lepiej.

Westovia 2015: Karol Bodzioch, Piotr Brożek, Bartosz Budzyński, Oskar Galus, Mikołaj Gała, Michał Gryboś, Jan Kowalski, Bruno Lechowicz, Dominik Surowiczko, Nataniel Szczepanik, Seweryn Tambor, Wojciech Zagrodnik, Lucjan Zydroń, Tymoteusz Mikrut, Dominik Przytulski, David Seternus, Adam Soja, Brajan Walczak, Tymon Wołczacki.