Inauguracyjny remis Westovii II Cerber

W dzisiejszym dniu wystartowała 4 Liga Tarnowskiej Ligi Futsalu. Nasz zespół Westovii II Cerber mierzył się z ekipą dobrze nam znaną AFT II. Początek spotkania był bardzo dobry obu ekip spokojnie rozgrywanie piłki po ładnej akcji naszego zespołu wyszliśmy na prowadzenie po golu Przemysława Burego. Utrzymywaliśmy ten wynik do momentu gdy AFT odpowiedziało ładną klepką i wyrównali stan spotkaniapabjan na 1:1. Drugą bramkę dla naszego zespołu zdobył powracający do kadry po przerwie Maciej Pabjan (zdj). Ten wynik utrzymywał się długo na tablicy lecz po naszym błędzie AFT wyrównało wynik spotkania w ostatnich minutach. I podziałem punktów zakończyło się pierwsze nasze spotkanie. Mecz był bardzo twardy i wyrównany czego efektem były żółte kartki dla Krzysztofa Michałka oraz Mateusz Słowika.

Westovia II Cerber 2:2 AFT II MBM