Finałowe zmagania skrzatów i żaków

Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej jako ostatni zabrał się za organizację rozgrywek ligowych dla orlików, żaków i skrzatów. Przed tygodniem ci starsi mieli swoje potyczki finałowe, a tym razem na obiekt sportowy KS Iskra Tarnów zaproszeni zostali przedstawiciele młodszych kategorii wiekowych. Najpierw trzeba pochwalić TOZPN za organizację tych finałów, ponieważ nie brakowało niczego, czego można oczekiwać od organizatora zawodów i należą się olbrzymie brawa za pomysł i realizację tego projektu. Westovia do kategorii żaków wystawiła dwa zespoły, ale lepiej wypadli ci młodsi, którzy awansowali do pierwszej ósemki. Starsi natomiast mieli olbrzymie problemy z umieszczeniem piłki w siatce, a w dodatku narażali się na skuteczne kontrataki przeciwników. W końcu jednak Maksymilian Marszalik zdobył gola, dzięki czemu dodało to wiary w siebie w dalszych poczynaniach. W końcu także swoje bramki znalazł Piotrek Czura, który długo szukał swojej bramki, aż w końcu znalazł i uśmiech pojawił się na twarzy. Krzysiek Babiarz także przypomniał sobie jak się strzela gole, a i Filip Molak po kilku próbach mógł odnotować celny strzał. Młodsza grupa zawodników także szukała okazji do zdobycia goli, a ich wcale nie brakowało, Arek Podsiadło, Marek Dobrowolski, czy powracający po chorobie Szymek Lis radowali swoich kolegów zdobyczami bramkowymi.

Najwięcej radości towarzyszyło skrzatom, którzy w licznym zestawieniu pojawili się na zawodach i pokazali świetne umiejętności, strzelając przy tym bardzo dużo goli. Znów Bartek Górski popisywał się swoją skutecznością, ale także Miłosz Witkowski, Stasiu Kozik, Kuba Baran i pozostali gracze zdobywali nie tylko gole, ale przede wszystkim prezentowali doskonałą grę, popisując się fantastycznymi interwencjami w defensywie, bawiąc się przy tym świetnie.

Westovia 2009: Alan Kaczmarczyk, Filip Molak, Krzysiek Babiarz, Eryk Król, Marcel Sikorski, Piotr Czura i Maks Marszalik

Westovia 2010: Karol Kot, Benjamin Błaszkiewicz, Szymon Lis, Piotrek Srebro, Arek Podsiadło, Mateusz Soboń, Marek Dobrowolski, Damian Filiński, Igor Łoś, Krystian Płachno i Bartek Rępała.

Westovia 2011: Kacper Pilarski, Adam Dziemdziora, Miłosz Witkowski, Adam Plewniak, Bartek Górski, Stasiu Kozik, Kuba Baran, Szymon Mietelski i Mateusz Dychtoń.

Fotorelacja – Finał Ligi Małych Orłów

Fotorelacja – Tarnow.in, fot. Artur Gawle