W dniu dzisiejszym orlik na os. Zielonym jest nieczynny, więc zajęcia rocznika 2005 zostają przesunięte na piątek, gdzie obie grupy będą miały wspólny trening. Za trzy tygodnie 13 czerwca odbędzie się zaś turniej przeznaczony dla wszystkich zawodników tej kategorii wiekowej. Wcześniej jednak, bo 30 maja odbędą się finały Ligi Orlików na stadionie w Zbylitowskiej Górze. Szczegóły i powołania wyznaczą trenerzy.

Dziewczyny zaś będą miały trening o godz. 15:30, lecz zmieni się miejsce i będzie to na małym orliku przy SP 9, ul. M. Dąbrowskiej. Z powodu wyjazdu dwóch zawodniczek na zieloną szkołę, nie wyjedziemy na turniej do Mikluszowic. Wkrótce jednak zorganizowane będą dla nich inne zawody.

Młodzicy w najbliższą sobotę rywalizować będą w Pogórskiej Woli o godz. 11:00, lecz zmienia się termin następnego meczu. Zamiast soboty 30 maja, nasi zawodnicy będą rywalizować w piątek w Wojniczu o godz. 17:00. Dwa dni później skorzystamy z zaproszenia KS Łękawica, by rozegrać tam towarzyskie zawody i uczestniczyć w grach i zabawach z okazji Dnia Dziecka. W czwartek natomiast zamiast treningu w Krzyżu odbędzie się sparing o godz. 18:00 z Unią Tarnów na orliku os. Zielone.

Rocznik 2006 rozegra w najbliższą sobotę 23 maja, wiosenny turniej przeznaczony dla wszystkich zawodników tej kategorii wiekowej. Szczegóły wkrótce w osobnym poście. W poniedziałek natomiast rozegrana będzie ostatnia faza eliminacji Ligi Żaków, a trenerzy podadzą kadrę, która uda się na te zmagania do Tuchowa.

GRUPA A – TUCHÓW (Tuchovia)
A. MOSiR I TUCHÓW
B. MOSiR II TUCHÓW
C. CIĘŻKOWICE
D. SZERZYNY
E. WESTOVIA TARNÓW

W rocznikach 2007, 2008 i 2009 treningi odbywają się bez zmian, a też wszystkich zawodników czekają zmagania w wiosennym turnieju. Szczegóły będą podane niebawem.

 

Wszystkie osoby, które chcą w jakiś sposób pomóc przy organizacji turnieju, prosimy o kontakt:
Artur Koza, 504-678-026, westovia@westovia.pl lub bezpośrednio u trenera prowadzącego.