Mocna końcówka zakończona w Koszycach

Bardzo wytężony okres mieli zawodnicy rocznika 2008 w końcowej fazie sezonu halowego i po występach w turniejach w  Dąbrowie Tarnowskiej i Tarnowie na Hali Jaskółka oraz rozgrywkach Halowej Ligi Żaków nastąpił ostatni turniej w Koszycach Wielkich. Dziękujemy za zaproszenie gospodarzom, a w tych zawodach oprócz Westovii i dwóch zespołów z Koszyc wystąpiły także Wolania Wola Rzędzińska, LUKS Skrzyszów i Metal Tarnów. Już w pierwszym meczu było widać ogromną chęć rywalizacji, a i strzelania jak największej ilości goli. Po zwycięstwach 4-0, 5-0 i 6-0 nastąpiło jednak nagle załamanie formy strzeleckiej i nastąpił bezbramkowy remis z pierwszą drużyną gospodarzy, choć sędziowie nie zauważyli jak po strzale Macieja Marek piłka przekroczyła linię bramkową. Na koniec również nie udało się wygrać, choć Filip Dychtoń pracował na całym boisku, a jego ambitna postawa pozwoliła mu uzyskać prowadzenie. Na 3 sekundy przed końcem drużyna ze Skrzyszowa strzeliła nam jedyną bramkę, dzięki czemu był remis 1-1. Postawa zawodników bardzo przypadła do gustu sztabowi trenerskiemu, który pod nieobecność Bartłomieja Kryczka i Macieja Kukusia zamienił się na duet Jakub Marek – Sebastian Dychtoń. Oprócz Filipa, który zgarnął puchar od rodziców, na wyróżnienie zasługiwał też Samuel Baca, który umiejętnie szukał okazji pod bramką przeciwnika i te szanse potrafił wykorzystać. Młodszych kolegów wspomógł Michał Romanowski, który gościnnie zagrał w turnieju towarzyskim, a drużyny przeciwne przepraszamy za niepoinformowanie w czasie zawodów!

Westovia – Wolania Wola Rzędzińska  4:0  (Filip Dychtoń-1, Filip Marszalik-1, Michał Romanowski-2)
Westovia – Metal Tarnów  5:0  (Kamil Romanowski-3, Samuel Baca-1, Hubert Wałach-1)
Westovia – KS Koszyce Wielkie II  6:0  (Filip Dychtoń-1, Natan Rosiak-1, Michał Romanowski-2, Jan Owsianko-1, Samuel Baca-1)
Westovia – KS Koszyce Wielkie  0:0
Westovia – LUKS Skrzyszów  1:1  (Filip Dychtoń-1)

Westovia: Maciej Marek, Filip Dychtoń, Wojciech Dębowski, Filip Marszalik, Hubert Wałach, Kamil Romanowski, Michał Romanowski, Samuel Baca, Natan Rosiak, Jan Owsianko, Samuel Baca).