Orliki na turnieju w Mordarce

Niedzielne zmagania Westovii 2007 to udział w Winter Kajet Cup. Turniej rozgrywany w pierwszej jego fazie w Rupniowie obfitował w wiele ciekawych spotkań. Pierwsze dwa z nich to konfrontacja w grupie z Wierchami Rabka Zdrój (przegrana 0-1) oraz z Dunajcem Nowy Sącz (wygrana 2:0). Druga lokata w tej grupie owocuje dalszą grą w grupie srebrnej i walka o miejsca 8-14. Kolejny etap turnieju to 6 pojedynków na hali w Mordarce. Zmagania w tej grupie kończymy na 4 miejscu (czyli na 11 miejscu w całym turnieju na 21 drużyn) z dorobkiem 7 punktów. Wygrywamy z Heleną Nowy Sącz (2:1), z Hat Trick Skawina (4:3), remisujemy z LKS Mordarka II (2:2) oraz przegrywamy z Glinikiem Gorlice (2:4). Gramy z Orawa Jabłonka (0:1) i AP Limanovia (1:3) i jako jedyni strzeliliśmy bramkę tej drużynie gospodarzy. Strzelcy bramek: Igor Wielgus 4x, Szymon Bilski 3x, Alek Nowak 2x, Maks Jagiełło 2x. Bilans 11:14.

Po raz kolejny potwierdza się teza, że tego typu turnieje są bardzo wymagające i nie wystarczy uczestnictwo 7 wspaniałych (Alek, Simon, Igor, Maks, Złoty, Marcin, Filip Dychtoń ), aby grać z drużynami mającymi kilku zawodników na zmianę jak równy z równym. Mimo to zyskaliśmy kolejne rozegrane mecze z nowymi ciekawymi drużynami prezentującymi wysoki poziom – podsumował występ trener Michał Jagiełło.

Westovia 2007: Szymon Bilski, Igor Wielgus, Maksymilian Jagiełło, Aleksander Nowak, Szymon Złotnicki, Filip Dychtoń, Marcin Bargiel oraz trener Michał Jagiełło.

Zdjęcia na profilu FB grupy 2007