Rozgrywki poza weekendem

Z różnych przyczyn drużyny przekładają swoje mecze, przez co rozgrywki mają miejsce poza weekendem. Za nami aż pięć takich spotkań, które miały miejsce od poniedziałku do środy. Trampkarze mieli planowo wyznaczony termin, a do Radłowa pojechali jako faworyt. Gospodarze jasno postawili sprawę, że przede wszystkim będą się bronić. Ostatecznie Nikodem Osika i Oktawian Zawadzki zdobyli dublety, czym poprowadzili swoją drużynę do zwycięstwa. Także w terminie wyznaczonym przez PPN i także na wyjeździe i także w II lidze, lecz w młodzikach, swój zagrał rocznik 2012. Po perturbacjach kadrowych do drużyny dołączyło kilku starszych kolegów i gra była już znacznie lepsza. Po golach Adriana Szymczakiewicza i Alana Nalepki, Westovia prowadziła w Szczucinie 2-1, przy czym jeszcze był niewykorzystany rzut karny. Gospodarze jednak wyrównali tuż przed przerwą, a drugą połowę zagrali znacznie lepiej i zasłużenie wygrali. Pełen emocji były mecze z Unią Tarnów. W IV lidze zmierzył się rocznik 2013 i choć rywal był wyraźnie lepszy to nie brakowało fajnych akcji i okazjo do zdobycia gola. W I lidze Unia Tarnów przystąpiła w pełnym zestawieniu i choć trzykrotnie prowadziła to jednak ostatnie słowo należało do Westovii. W pierwszej odsłonie klasycznym hattrickiem popisał się Nikodem Cisło, który wszystkie gole zdobył z rzutu rożnego głową! Gdy już mecz się kończył, a wynik brzmiał 4-4 to po raz kolejny był rzut rożny i … po raz kolejny strzał głową był skuteczny! Tym razem strzelcem był Jakub Robak, dla którego był to drugi gol w tym meczu. „Bardzo ciekawy mecz z wymagającym rywalem. Oby takie mecze jak najczęściej się odbywały. Gra tylko z wymagającym rywalem rozwija zawodników i pozwala wychwycić deficyty, nad którymi można pracować w treningu. Dzisiaj szalę zwycięstwa przeważyły stałe fragmenty gry, z których zdobyliśmy aż 4 bramki w tym jedną szczęśliwie w ostatniej minucie meczu.” – mówił po meczu trener Paweł Holcman. Ich rówieśnicy w III lidze zagrali w Koszycach Wielkich, a gol Szymona Kuszeli otworzył wynik. Gospodarze zeszli na przerwę ze swoim trafieniem, ale Westovia po przerwie dołożyła trzy trafienia za sprawą Adama Oratowskiego, Stanisława Stanisza i Igora Tomczaka.

II Liga Trampkarzy: tabela i wyniki

Westovia 2010: Radłovia Radłów – Westovia Tarnów 0-4
Bramki: 2x Nikodem Osika, 2x Oktawian Zawadzki

I Liga Młodzików: tabela i wyniki
Westovia 2011: Unia Tarnów – Westovia Tarnów 4-5
Bramki: 3x Nikodem Cisło, 2x Jakub Robak

II Liga Młodzików: tabela i wyniki
Westovia 2012: Wisła Szczucin  – Westovia Tarnów 5-2