Weekend pod znakiem gry

Weekend pod znakiem gry, czyli to co żabki lubią najbardziej. W sobotę uczestniczyliśmy w Małej Lidze Mistrzów organizowanej przez Stowarzyszenie Pasja Futbolu, a zagraliśmy w grupie A i B z takimi drużynami jak Igloopol Dębica, UKS Gryf Pleśna, Akademia Forza i Westovia Tarnów II oraz Metal Tarnów II, LUKS Skrzyszów, KS Nowa Jastrząbka Żukowice, Lisek Lisia Góra i Błękitni Tarnów. Trenera Konrada w tym dniu zastąpiło dwóch wspaniałych asystentów Przemysław Warzecha i Waldek Strzelec. „Dziękujemy trenerzy za poprowadzenie, dobre rady i cierpliwość” – dało się słyszeć głosy rodziców. W czasie turnieju organizowane były zabawy, w których nasi chłopcy chętnie uczestniczyli. Był m.in. dmuchaniec, gigantyczne bańki mydlane, przeciągnie liny, chodzenie na „szczudłach”, gonitwa ze spinaczami i zabawy z piłeczkami.

A na niedzielę zaplanowany był turniej organizowany przez Westovię, lecz pogoda spłatała nam figle … z wielkim smutkiem, przyjęliśmy do wiadomości odwołanie turnieju i na pocieszenie … szybka akcja … szybkie pytanie – szybkie odpowiedzi … i mimo pogody w kratkę rozegraliśmy w grupie czerwonej prawie dwugodzinną gierkę przeplataną zabawami (kółko – krzyżyk, bieg z lodami, celne podania i konkurs strzelonych (a może tym razem niestrzelonych karnych).

Mimo chłodu, deszczu, gradu, ale także przebijających się promieni słońca uśmiech nie znikał z twarzy zarówno zawodników, jak i rodziców Dziękujemy za pełną mobilizację!

Był to weekend pełen sportowej rywalizacji, mnóstwa pozytywnych, piłkarskich emocji, a także przede wszystkim zabawy i radości ze wspólnie spędzonego czasu.