Mali mistrzowie na Woli Rzędzińskiej

W turnieju Ligi Małych Mistrzów organizowanym przez Stowarzyszenie Pasja Futbolu wystąpiły dwie drużyny żaków z 2016, które wspólnie trenują. Trener Tomasz Malec był zadowolony z postawy swoich podopiecznych, choć łatwo nie było. „Przegraliśmy ze starszym rocznikowo zespołem z Nowej Jastrząbki, a gola zdobył Kuba Batko W meczach z Forza Tarnów, Metalem Tarnów i Termalica Bruk-Bet Nieciecza też się przytrafiła porażka, ale też było miejsce jedno zwycięstwo i remis. Kolejnego gola zdobył Kuba, a dwa trafienia dołożył Krystian Kara. Zacytuję słowa jednego z rodziców po turnieju: gra z turnieju na turniej wygląda coraz lepiej! Brawo chłopaki!” – podsumował trener.

„Rozegraliśmy spotkania z Termalica, Tarnovią, Polanem Żabno oraz LUKS-em Skrzyszów. Większość spotkań, ze względu na przewagę przeciwnika, była dla chłopców dużym wyzwaniem. O ile w pierwszym meczu udało się zdobyć honorową bramkę przez Mikołaja Ziemblę, to w kolejnych niestety po wielu traconych bramkach chłopcy stracili wiarę w swoje możliwości. Wobec tego lekcja, by lepiej dobierać przeciwników”– tak z kolei przebieg zmagań opisał trener Mateusz Kopeć.

Westovia 2016: Wojtek Rysiewicz (udany debiut na bramce), Igor Jarmuła, Krystian Kara, Błażej Drab, Kuba Batko i Adam Limanowski oraz Tymoteusz Fronczyk, Oskar Król, Wiktor Mikołajczyk, Krzysztof Ziembla, Mikołaj Ziembla, Aleksander Tokarski, Kuba Porębski, Leon Zajezierski i Szymon Kot.