Żaki również rozpoczynają rozgrywki – informacje

Żaki Westovii pójdą w ślad swoich starszych kolegów i także rozpoczną swoje zmagania w Lidze Żaków. Do tych rozgrywek zostały zgłoszone dwa zespoły, w dwóch kategoriach wiekowych. Marek Nalepka, Paweł Bargiel i Dariusz Kaczmarczyk poprowadzi rocznik 2007 do boju, a Bartłomiej Kryczek, Maciej Kukuś i Jakub Marek będą dbać o rozwój rocznika 2008. W pierwszej odsłonie (czwartek, 21 kwietnia) tych zawodów obie ekipy zagrają ze sobą, a zawody rozegrane będą w Pogórskiej Woli. Stawkę, oprócz gospodarzy, uzupełni drużyna Iskry Tarnów.

Liga Żaków – terminarz

Nie wszyscy jednak będą mogli uczestniczyć w tym turnieju ze względu na ograniczoną liczbę powołań, dlatego pozostali gracze zagrają swój turniej na orliku os. Zielone o godz. 16:30 w czwartek, 21 kwietnia. Trzecią drużyną w turnieju będzie LUKS Skrzyszów.

Natomiast w poniedziałek 18 kwietnia o godz. 17.00 będą przeprowadzone badania lekarskie dla żaków na orliku os. Zielone. Odbędą się one w ramach treningu, a za te badania pobierana będzie opłata. Najpierw przystąpią do nich żaki starsze, a później młodsze.