Piątkowe popołudnie z orlikami i skrzatami

Rozgrywki Ligi Małych Orłów podczas jesiennych zmagań podzielone są z reguły na dwa dni powszednie, gdzie żaki i skrzaty rywalizują we wtorki, a orliki w czwartki. Tym razem nastąpiło odstępstwo od reguły i drużyny Westovii zaprezentowały się w piątkowe popołudnie, a wszystko działo się w Tarnowie. Orliki młodsze, tj. z rocznika 2009 rozegrały swoje pojedynki na stadionie Błękitnych Tarnów i nieznacznie gospodarzom, tracąc jedyną bramkę. Gorycz porażki musieli też przełknąć w potyczce z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, ale zdecydowanie lepiej radzili sobie w tym meczu, aniżeli miało to miejsce w pierwszej rundzie. Stracili bowiem „tylko” trzy gole, ale dwa zdołali strzelić i niewiele zabrakło do remisu. Taki wynik nastąpił w pojedynku z Iskrą Tarnów, co ucieszyło samych zawodników, dodając im wiary w swoje umiejętności. Dwa trafienia w tym dniu to zasługa Marcela Sikorskiego, a jedno oczko dołożył Nikodem Malinowski.

Na obiekt Metalu Tarnów powróciła drużyna skrzatów, rozgrywając swoją trzecią rundę. Tym razem jednak wystąpiły dwa zespoły rocznika 2012, a tu pojawili się kolejni debiutanci. Jan Łygan i Antek Kłęk nie tylko dobrze się zaprezentowali to w dodatku już w pierwszym swoim turnieju zdobyli pierwsze gole. Świetną formę strzelecką zaprezentował też Franek Patyk, Adam Kubis, czy Wojtek Grzebieniowski, ale także Gabriel Cegielski i Szymon Szynal cieszyli się ze swojej zdobyczy, a Olaf Malisiewicz i Franek Ogonowski zaciekle bronili dostępu do własnej bramki.

Westovia 2009: Alan Kaczmarczyk, Marcel Sikorski, Maks Marszalik, Krzyś Babiarz, Piotr Czura, Niko Malinowski, Dawid Broński, Filip Gębala, Miłosz Kulig, Sebastian Kordek oraz trener Damian Chudyba.

Westovia 2012: Adam Kubis, Wojciech Grzebieniowski, Olaf Malisiewicz, Franek Ogonowski, Franek Patyk, Jan Łygan, Antek Kłęk, Gabriel Cegielski, Szymon Szynal oraz trener Artur Koza.

2012
2009

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepuKalendarz

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Statystyki

stat4u