Poświąteczne granie

Wielkanoc już za nami, a to oznacza że wiosna będzie coraz bardziej widoczna i będziemy mogli spokojnie zażyć świeżego powietrza. Zanim jednak całkowicie opuścimy hale sportowe to na zakończenie mamy kilka okazji do zmagań na zakończenie zimy. 

__________________________________________________________

Młodziki – 2003/2004 – trener Bartłomiej Klepacki

3 kwiecień (niedziela) godz. 9:00 – Tuchów – Turniej Orlików (gr. A: MOSiR Tuchów I, Wolania Wola Rz.II, F.A.Wojnicz, Tarnovia Tarnów  i gr. B: MOSiR Tuchów II, Wolania Wola Rz. I, Westovia Tarnów, Unia Tarnów)
od 4 kwiecień (poniedziałek) godz. 17:00 – Hala Jaskółka – treningi do odwołania.
Treningi na boisku os. Legionów – czekamy wciąż na decyzję dyrekcji szkoły.

od 16 kwiecień – Deichmann Cup (tylko rocznik 2005)
od 24 kwiecień – II Liga Młodzików – /projekt terminarza/

__________________________________________________________

Orliki – 2005 – trener Konrad Fryś

31 marzec (czwartek) godz. 20:00 – Hala SP 23 – trening
2 kwiecień (sobota) godz. 9:00 – Hala SP 23 – Turniej Orlików  (Westovia 2005 I i II, Westovia 2006 I i II, Dunajec Zb. Góra, LUKS Skrzyszów, KS Koszyce Wlk., LKS Zgłobice, Metal Tarnów )
od 5 kwiecień (wtorek) godz. 19:00 – Hala SP 23 – treningi do odwołania.
Treningi na boisku os. Legionów – czekamy wciąż na decyzję dyrekcji szkoły.

24 kwiecień (niedziela) – turniej Orlików 2005 – Orlik Skrzyszów

Liga Orlików (czwartki):

  • 14.04.2016
  • 28.04.2016
  • 12.05.2016
  • 24.05.2016
  • 9.06.2016

__________________________________________________________

Orliki – 2006 – trener Paweł Kasprzyk 

31 marzec (czwartek) godz. 19:00 – Hala SP 23 – trening
2 kwiecień (sobota) godz. 9:00 – Hala SP 23 – Turniej Orlików  (Westovia 2005 I i II, Westovia 2006 I i II, Dunajec Zb. Góra, LUKS Skrzyszów, KS Koszyce Wlk., LKS Zgłobice, Metal Tarnów )
od 5 kwiecień (wtorek) godz. 16:30 – Orlik os. Zielone wg. poniższego harmonogramu
10 kwiecień (niedziela) godz. 9:00 – 11:00 – Hala Gumniska – Turniej Orlików – Metalowe Serce dla Adasia – wpisowe 150 zł

Treningi: Orlik – os. Zielone
wtorek – 16:30 – 18:00
piątek – 16:30 – 18:00

Liga Orlików (czwartki) – dwa zespoły:

  • 14.04.2016
  • 28.04.2016
  • 12.05.2016
  • 24.05.2016
  • 9.06.2016

__________________________________________________________

Żaki – 2007 – trener Marek Nalepka

30 marzec (środa) godz. 17:00 – Hala TOSiR – trening
od 4 kwiecień (poniedziałek) godz. 16:30 – Orlik os. Zielone wg. poniższego harmonogramu:
10 kwiecień (niedziela) godz. 11:00 – 13:00 – Hala Gumniska – Turniej Żaków – Metalowe Serce dla Adasia – wpisowe 150 zł

Treningi: Orlik – os. Zielone
poniedziałek – 16:30 – 18:00
czwartek – 16:30 – 18:00

Liga Żaków (czwartki):

  • 21.04.2016
  • 5.05.2016
  • 19.05.2016
  • 2.06.2016
  • 16.06.2016

__________________________________________________________

Żaki – 2008 – trener Bartłomiej Kryczek 

30 marzec (środa) godz. 17:00 – Hala TOSiR – trening
2 kwiecień (sobota) godz. 9:00 – 12:00 – Hala Skrzyszów – Powitanie Wiosny – wpisowe 100 zł 
od 4 kwiecień
(poniedziałek) godz. 17:00 – Mały Orlik przy SP 9, ul. M. Dąbrowskiej wg. poniższego harmonogramu

Treningi: Mały Orlik przy SP 9, ul. M. Dąbrowskiej
poniedziałek – 17:00 – 18:30
czwartek – 17:00 – 18:30

Liga Żaków (czwartki):

  • 21.04.2016
  • 5.05.2016
  • 19.05.2016
  • 2.06.2016
  • 16.06.2016

__________________________________________________________

Skrzaty – 2009 – trener Damian Chudyba

26 marzec (sobota) – godz. 16:00 – brak zajęć
2 kwiecień (sobota) – godz. 16:00 Hala TOSiR – trening
od 4 kwiecień (poniedziałek) godz. 16:00 – Mały Orlik przy SP 9, ul. M. Dąbrowskiej wg. poniższego harmonogramu
10 kwiecień (niedziela) godz. 13:00 – 15:00 – Hala Gumniska – Turniej Skrzatów – Metalowe Serce dla Adasia – wpisowe 150 zł

Treningi: Mały Orlik przy SP 9, ul. M. Dąbrowskiej
poniedziałek – 16:00 – 17:00
czwartek – 16:00 – 17:00

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu





Kalendarz

Marzec 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Statystyki

stat4u