Po zaległym meczu stali się faworytem

W zaległym meczu pierwszej kolejki drużyna trampkarzy z rocznika 2009 udała się na pojedynek do Gosławic, gdzie gospodarzem było AP Wierzchosławice. Po pierwszym meczu Westovia została liderem III ligi, a po tym zaległym meczu stali się faworytem rozgrywek. Oczywiście za wcześnie jeszcze, aby się nastawiać na bycie liderem, ale po dwóch meczach wygląda to dobrze.

„Mecz zdecydowanie pod nasze dyktando, pomimo trudnego boiska, gdyż trawa była wysoka, co spowolniało naszą grę. Jednak po ładnych akcjach do przerwy ustawiamy sobie mecz aplikując siedem bramek rywalowi. Po zmianie stron rywal został zamknięty na swojej połowie i skoncentrował się na blokowaniu dostępu do bramki. Stworzyliśmy kilka okazji, dokładając dwie bramki. Zasłużone i pewne zwycięstwo i dopisujemy 3pkt, a za razem umacniamy się na pierwszej lokacie” – komentował po meczu trener Paweł Soja.

Na listę strzelców wpisywali się na zmianę: Maksymilian Pobiegło, Gabriel Witkowski, Piotr Kuczek, Bartek Kozioł, Szymon Skowron i Szymon Szczurek. Pojawiły się także dwa debiuty, w tym Gabriel Korzeniowski i Bartek Kozioł.

III Liga Trampkarzy: tabela i wyniki
Westovia 2009: AP Wierzchosławice – Westovia Tarnów 1-9
Bramki: 3x Maksymilian Pobiegło, 2x Gabriel Witkowski, Piotr Kuczek, Bartek Kozioł, Szymon Skowron, Szymon Szczurek