Żaki kochają strzelać gole

Na zakończenie rozgrywek Ligi Małych Orłów dwie drużyny żaków Westovii wystąpiły w IV rundzie rozgrywanej na hali TOSIR. Rywalami tych starszych były tarnowskie kluby Metalu, Błękitnych Unii. Trzeba jasno powiedzieć, że żaki kochają strzelać gole, a w tych trzech spotkaniach każdy zawodnik Westovii wpisał się na listę strzelców. Imponująca liczba 27 bramek to z pewnością praca zespołowa, co szwankowało w poprzednim turnieju.

Bardzo dobrze poradzili sobie o rok młodsi koledzy z rocznika 2012. Przeciwko innemu tarnowskiemu klubowi, Iskrze Tarnów nie udało się przełamać starszych przeciwników, przegrywając 3:4 po bardzo ładnym, szybkim meczu. Ale za to pierwszy mecz wygrali z GAS Rozwój Szerzyny 7:1 i drugi z LKS Ładną wygrywając 3:1.

Westovia 2011: Kacper Pilarski, Kuba Robak, Stasiu Kozik, Bartek Górski, Nikodem Cisło, Kamil Witek, Mikołaj Kleparski i Kuba Baran.

Westovia 2012: Antoni Kłęk, Adam Kubis, Miłosz Drewko, Piotrek Gryboś, Olaf Malisiewicz, Kryspin Mleczko, Szymon Banach, Szymon Szynal, Wiktor Furman.